Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2B-1R0-R
UP2B-1R0-R
UP2B-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2B-1R0-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2B-1R0-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 9.3A 6.5 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2B-1R0-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 9.3A 6.5 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73741 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1186-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 9.3A 6.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 6.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 9.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 9.9A