Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2.8B-470-R
UP2.8B-470-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2.8B-470-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2.8B-470-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 47UH 1A 340 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2.8B-470-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 47UH 1A 340 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72620 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC 2.8
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm) θωράκιση Unshielded