Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-472H
1641-472H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-472H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-472H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-472H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 82766 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-472H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Molded Inductor 390mA 550 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 550 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 390mA Τρέχουσες - Κορεσμός 390mA
Σχετικά προϊόντα
1641-393K Image
  • Μέρος#:1641-393K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH
  • Σε απόθεμα:64242
1641-474K Image
  • Μέρος#:1641-474K
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH