Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-393J
1641-393J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-393J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-393J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-393J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 70790 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-393J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 39µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 29MHz
Λεπτομερής περιγραφή 39µH Shielded Molded Inductor 209mA 1.93 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.93 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 209mA Τρέχουσες - Κορεσμός 180mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-472H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
  • Σε απόθεμα:82766
  • Μέρος#:1641-334H
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
1641-393K Image
  • Μέρος#:1641-393K