Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-334H
1641-334H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-334H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-334H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-334H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 76493 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-334H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Molded Inductor 115mA 6.4 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 6.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 115mA Τρέχουσες - Κορεσμός 65mA