Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-394J
1641-394J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-394J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-394J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-394J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54543 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-394J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 390µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390µH Shielded Molded Inductor 107mA 7.4 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 7.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 107mA Τρέχουσες - Κορεσμός 60mA
Σχετικά προϊόντα
1641-392K Image
  • Μέρος#:1641-392K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
  • Σε απόθεμα:74046
  • Μέρος#:1641-472H
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
1641-393K Image
  • Μέρος#:1641-393K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH