Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-561H
1641-561H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-561H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-561H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-561H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 89570 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 43 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-561H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 210MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560nH Shielded Molded Inductor 505mA 330 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 330 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 505mA Τρέχουσες - Κορεσμός 505mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-562H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
  • Σε απόθεμα:91233
1641-474K Image
  • Μέρος#:1641-474K
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
  • Μέρος#:1641-564J
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
1641-472K Image
  • Μέρος#:1641-472K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM