Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-563J
1641-563J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-563J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-563J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-563J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 60153 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-563J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 56µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Molded Inductor 194mA 2.23 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.23 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 194mA Τρέχουσες - Κορεσμός 160mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-563H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:75679
  • Μέρος#:1641-564J
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
1641-563K Image
  • Μέρος#:1641-563K
  • Μέρος#:1641-474H
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
1641-561K Image
  • Μέρος#:1641-561K
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM