Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-474H
1641-474H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-474H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-474H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-474H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 72021 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-474H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Shielded Molded Inductor 94mA 9.5 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 9.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 94mA Τρέχουσες - Κορεσμός 58mA
Σχετικά προϊόντα
1641-473K Image
  • Μέρος#:1641-473K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
  • Σε απόθεμα:71523
1641-474K Image
  • Μέρος#:1641-474K