VES90PS19
VES90PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VES90PS19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VES90PS19
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Product parameter
Αριθμός μέρος VES90PS19 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2631 pcs Φύλλο δεδομένων VES90 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.82 lb (371.95g)
Τάσης - Έξοδος 19V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.47" L x 2.28" W x 1.22" H (139.0mm x 58.0mm x 31.0mm) Σειρά VES90 (90W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 90W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-3118 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 19V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.74A
καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m) εγκρίσεις CB