VES150PS19
VES150PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VES150PS19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VES150PS19
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL
Product parameter
Αριθμός μέρος VES150PS19 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1534 pcs Φύλλο δεδομένων VES150 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 19V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 6.66" L x 2.79" W x 1.56" H (169.2mm x 70.9mm x 39.6mm)
Σειρά VES150 (150W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 148W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin Αλλα ονόματα 1470-4466
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 19V 148W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.8A καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m)