VES120PS19
VES120PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VES120PS19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VES120PS19
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VES120PS19 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2099 pcs Φύλλο δεδομένων VES120 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.3 lbs (589.7g)
Τάσης - Έξοδος 19V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm) Σειρά VES120 (120W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 120W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-3640 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 19V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.32A
καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m) εγκρίσεις CB, CCC, UL, GS