VES120PS24
VES120PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VES120PS24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VES120PS24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI
Product parameter
Αριθμός μέρος VES120PS24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1637 pcs Φύλλο δεδομένων VES120 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.3 lbs (589.7g)
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm) Σειρά VES120 (120W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 120W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-3641 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 24V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A
καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m) εγκρίσεις CB, CCC, UL, GS