JTF1224D15
JTF1224D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTF1224D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTF1224D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 12W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTF1224D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3712 pcs Φύλλο δεδομένων JTF Series, 8-15 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JTF
Ισχύς (Watts) 12W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 400mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA, 400mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High