JTF1024S3V3
JTF1024S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTF1024S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTF1024S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTF1024S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4283 pcs Φύλλο δεδομένων JTF Series, 8-15 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JTF
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 8 Leads Αλλα ονόματα 1470-2092-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.7A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.7A