JTF1048D12
JTF1048D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTF1048D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTF1048D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTF1048D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3702 pcs Φύλλο δεδομένων JTF Series, 8-15 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JTF
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads Αλλα ονόματα 1470-2093-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 417mA, 417mA 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 417mA, 417mA