JTF1048S15
JTF1048S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTF1048S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTF1048S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTF1048S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3084 pcs Φύλλο δεδομένων JTF Series, 8-15 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JTF
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 8 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 667mA 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 667mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High