JHM1005S15
JHM1005S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JHM1005S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JHM1005S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JHM1005S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2094 pcs Φύλλο δεδομένων JHM10 Series, 10 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.7mm) Σειρά JHM
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 666mA 4.5V - 9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 666mA εφαρμογές Medical