JHM1005D12
JHM1005D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JHM1005D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JHM1005D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JHM1005D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2328 pcs Φύλλο δεδομένων JHM10 Series, 10 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.7mm) Σειρά JHM
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads Αλλα ονόματα 1470-2049-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 420mA, 420mA 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 420mA, 420mA