JHM0624D12
JHM0624D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JHM0624D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JHM0624D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JHM0624D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2815 pcs Φύλλο δεδομένων JHM Series, 3 & 6 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 20V
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Σειρά JHM
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads Αλλα ονόματα 1470-2045-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 20V - 30V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA, 250mA