JHM0624S15
JHM0624S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JHM0624S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JHM0624S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JHM0624S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3142 pcs Φύλλο δεδομένων JHM Series, 3 & 6 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 20V
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Σειρά JHM
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 20V - 30V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA εφαρμογές Medical