JCH1048D15
JCH1048D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCH1048D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCH1048D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCH1048D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4244 pcs Φύλλο δεδομένων JCH Series, 10 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JCH
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA, 333mA εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
JCH1048D05 Image
  • Μέρος#:JCH1048D05
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-5V 10W
  • Σε απόθεμα:3502
JCH1048S05 Image
  • Μέρος#:JCH1048S05
  • Σε απόθεμα:3828
JCH1AQNP Image
  • Μέρος#:JCH1AQNP
  • Κατασκευαστές:C&K
  • Περιγραφή:SWITCH DETECTOR SPST-NO 1MA 5V
JCH1048D12 Image
  • Μέρος#:JCH1048D12
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-12V 10W
JCH1AQNPR Image
  • Μέρος#:JCH1AQNPR
  • Κατασκευαστές:C&K