JCH1012S3V3
JCH1012S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCH1012S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCH1012S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCH1012S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4929 pcs Φύλλο δεδομένων JCH Series, 10 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JCH
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-1967-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 78%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
JCH1012S05 Image
  • Μέρος#:JCH1012S05
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 5V 10W
  • Σε απόθεμα:4386
JCH1012D03 Image
  • Μέρος#:JCH1012D03
  • Σε απόθεμα:4303
  • Μέρος#:JCH-6R
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 170A 2.4KVAC