JCH1012S12
JCH1012S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCH1012S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCH1012S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCH1012S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4723 pcs Φύλλο δεδομένων JCH Series, 10 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JCH
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-1966-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 833mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 833mA
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
JCH1012D15 Image
  • Μέρος#:JCH1012D15
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-15V 10W
  • Σε απόθεμα:4196
  • Μέρος#:JCH-9R
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 200A 2.4KVAC