JCH1024D15
JCH1024D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCH1024D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCH1024D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCH1024D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4876 pcs Φύλλο δεδομένων JCH Series, 10 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JCH
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-1970-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA, 333mA