Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > LQ038Q7DB03
LQ038Q7DB03
LQ038Q7DB03
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LQ038Q7DB03 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LQ038Q7DB03
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA
Product parameter
Αριθμός μέρος LQ038Q7DB03 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4297 pcs Φύλλο δεδομένων LQ038Q7DB03
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 57.60mm W x 76.80mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 425-2483 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 240 x 320 dot Pitch 0.24mm W x 0.24mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.78" (96.01mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 3.78" (96.01mm) 240 x 320