Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > LQ050Q5DR01
LQ050Q5DR01
LQ050Q5DR01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LQ050Q5DR01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LQ050Q5DR01
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 5.0" 320X240 QVGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LQ050Q5DR01 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 5.0" 320X240 QVGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4258 pcs Φύλλο δεδομένων LQ050Q5DR01 Spec.
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 101.28mm W x 74.76mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 425-2485 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 320 x 240 (QVGA) dot Pitch 0.11mm W x 0.31mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transflective
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.96" (125.98mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transflective Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 4.96" (125.98mm) 320 x 240 (QVGA)