Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > LQ036Q1DA01
LQ036Q1DA01
LQ036Q1DA01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LQ036Q1DA01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LQ036Q1DA01
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 3.6" 320X240 QVGA
Product parameter
Αριθμός μέρος LQ036Q1DA01 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 3.6" 320X240 QVGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4812 pcs Φύλλο δεδομένων LQ036Q1DA01
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 72.48mm W x 54.36mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 425-2482 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 320 x 240 (QVGA) dot Pitch 0.08mm W x 0.23mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.6" (91.44mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 3.6" (91.44mm) 320 x 240 (QVGA)