Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > LQ030B7DD01
LQ030B7DD01
LQ030B7DD01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LQ030B7DD01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LQ030B7DD01
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 3.0" 320X320 QVGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LQ030B7DD01 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 3.0" 320X320 QVGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5423 pcs Φύλλο δεδομένων LQ030B7DD01
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 53.76mm W x 53.76mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 425-2479 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 320 x 320 dot Pitch 0.06mm W x 0.17mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3" (76.20mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 3" (76.20mm) 320 x 320