Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SCHS2500
SCHS2500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCHS2500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCHS2500
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 2.5KV 2A AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
11 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCHS2500 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 2.5KV 2A AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1396 pcs Φύλλο δεδομένων SCHSx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 3.45V @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 2500V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 2.5µs Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 2500V 2A Through Hole
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 2500V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A
Χωρητικότητα @ VR, F -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SCHJ45K
  • Κατασκευαστές:Semtech Corporation
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 45KV 50MA AXIAL
  • Σε απόθεμα:327
  • Μέρος#:SCHJ37.5K
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 37.5KV 50MA AXIAL