Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SCHF7500
SCHF7500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCHF7500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCHF7500
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 7.5KV 500MA AXIAL
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 915 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCHF7500 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 7.5KV 500MA AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 915 pcs Φύλλο δεδομένων SLIMPAC
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 10V @ 500mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 7500V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 100ns Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 7500V 500mA Through Hole
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 7500V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 500mA