Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SCHF12500
SCHF12500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCHF12500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCHF12500
Κατασκευαστής Semtech Corporation
Περιγραφή DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 457 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCHF12500 Κατασκευαστής Semtech Corporation
Περιγραφή DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 457 pcs Φύλλο δεδομένων SLIMPAC
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mA Τάσης - Ανάλυση -
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 100ns
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SCHF12500
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 12500V
Περιγραφή DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 17V @ 500mA
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 12500V (12.5kV) Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C