Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SCHS15000
SCHS15000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCHS15000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCHS15000
Κατασκευαστής Semtech Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 15KV 2A AXIAL
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 365 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCHS15000 Κατασκευαστής Semtech Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 15KV 2A AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 365 pcs Φύλλο δεδομένων SCHSx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2A Τάσης - Ανάλυση -
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 2.5µs
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SCHS15000
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 15000V (15kV) 2A Through Hole Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 15000V
Περιγραφή DIODE GEN PURP 15KV 2A AXIAL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 18.4V @ 3A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15000V (15kV) Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C