Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > UPSD3253B-40T6
UPSD3253B-40T6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPSD3253B-40T6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPSD3253B-40T6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
960 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPSD3253B-40T6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 8292 pcs Φύλλο δεδομένων UPSD325(4,3)(A,B)(V)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Ταχύτητα 40MHz Σειρά µPSD
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 160KB (160K x 8) Περιφερειακά LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 52-LQFP
Αλλα ονόματα 497-2374 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 37
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH