Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > UPSD3234BV-24U6T
UPSD3234BV-24U6T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPSD3234BV-24U6T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPSD3234BV-24U6T
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPSD3234BV-24U6T Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 10756 pcs Φύλλο δεδομένων UPSD32xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 24MHz Σειρά µPSD
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 288KB (288K x 8) Περιφερειακά LVR, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 46 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 288KB (288K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 4x8b