Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > UPSD3233BV-24U6
UPSD3233BV-24U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPSD3233BV-24U6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPSD3233BV-24U6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80TQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
714 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPSD3233BV-24U6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 10622 pcs Φύλλο δεδομένων UPSD32xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 24MHz Σειρά µPSD
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 160KB (160K x 8) Περιφερειακά LVR, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP
Αλλα ονόματα 497-2370 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 46
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 160KB (160K x 8) FLASH