Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > UPSD3254BV-24U6
UPSD3254BV-24U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPSD3254BV-24U6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPSD3254BV-24U6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
714 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPSD3254BV-24U6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 7434 pcs Φύλλο δεδομένων UPSD325(4,3)(A,B)(V)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 24MHz Σειρά µPSD
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 288KB (288K x 8) Περιφερειακά LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP
Αλλα ονόματα 497-2378 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 46
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 288KB (288K x 8) FLASH