Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T27AY
SM15T27AY
SM15T27AY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T27AY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T27AY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T27AY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167128 pcs Φύλλο δεδομένων SM15TY
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 23.1V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 25.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC Σειρά Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 497-10789-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 207A (8/20µs)