Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T27A
SM15T27A
SM15T27A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T27A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T27A
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T27A Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 207649 pcs Φύλλο δεδομένων SM15T
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 23.1V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 25.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC Σειρά SM15T, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 497-7869-2
SM15T27A-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 207A (8/20µs)