Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T24CA
SM15T24CA
SM15T24CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T24CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T24CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T24CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 183925 pcs Φύλλο δεδομένων SM15T
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 22.8V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά SM15T, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-12051-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 234A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -