Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T24CAY
SM15T24CAY
SM15T24CAY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T24CAY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T24CAY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T24CAY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164659 pcs Φύλλο δεδομένων SM15TY
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 22.8V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-10899-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 234A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -