Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T27CAY
SM15T27CAY
SM15T27CAY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T27CAY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T27CAY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T27CAY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152836 pcs Φύλλο δεδομένων SM15TY
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 23.1V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 25.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-10900-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 207A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -