LD39030SJ10R
LD39030SJ10R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39030SJ10R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39030SJ10R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1V 300MA 4FLIPCHIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39030SJ10R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1V 300MA 4FLIPCHIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96176 pcs Φύλλο δεδομένων LD39030SJ
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-FlipChip (0.79x0.79)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, FCBGA
PSRR 62dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-15435-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 300mA 4-FlipChip (0.79x0.79) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 85µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA