LD39030SJ25R
LD39030SJ25R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39030SJ25R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39030SJ25R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 2.5V 300MA 4FLIPCHIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39030SJ25R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 2.5V 300MA 4FLIPCHIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 251830 pcs Φύλλο δεδομένων LD39030SJ
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-FlipChip (0.79x0.79)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, FCBGA
PSRR 62dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-15928-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 4-FlipChip (0.79x0.79) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 85µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA