LD39030DTPU18R
LD39030DTPU18R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39030DTPU18R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39030DTPU18R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DFN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 492038 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39030DTPU18R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.33V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-DFN (1x1)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 4-DFN (1x1)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 40µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA