LD39030ADTPU12R
LD39030ADTPU12R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39030ADTPU12R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39030ADTPU12R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4DFN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 198265 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39030ADTPU12R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198265 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureLD39030
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.33V @ 300mA (Typ)
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-DFN (1x1)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17768-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 4-DFN (1x1) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 130µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 40µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA