Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > L78L24CD
L78L24CD
L78L24CD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78L24CD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78L24CD
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 100MA 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78L24CD Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 100MA 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 258546 pcs Φύλλο δεδομένων L78L Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 24V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 37dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA 8-SO Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5.5mA Τρέχουσες - εξόδου 100mA