L78L24ABUTR
L78L24ABUTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78L24ABUTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78L24ABUTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 100MA SOT89-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78L24ABUTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 100MA SOT89-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179134 pcs Φύλλο δεδομένων L78L Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 24V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-89-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-243AA
PSRR 37dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA SOT-89-3 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 6mA Τρέχουσες - εξόδου 100mA