L78L24CD-TR
L78L24CD-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78L24CD-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78L24CD-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 100MA 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
25000 pcs62500 pcs125000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78L24CD-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 24V 100MA 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 876235 pcs Φύλλο δεδομένων L78L Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 24V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 37dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-7284-2
L78L24CD-TR-ND
L78L24CDTR
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA 8-SO
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5.5mA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -
Αριθμός μέρους βάσης L78L24
Σχετικά προϊόντα
L78L24CD Image
  • Μέρος#:L78L24CD