L78L20ACD-TR
L78L20ACD-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78L20ACD-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78L20ACD-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 20V 100MA 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78L20ACD-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 20V 100MA 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226409 pcs Φύλλο δεδομένων L78L Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 20V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 38dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 20V 100mA 8-SO Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 6mA Τρέχουσες - εξόδου 100mA